Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Fallout Tactics: Brotherhood of Steel - The Sum v.1.5.3a - Mod do gry - Download

Plik The Sum v.1.5.3a to modyfikacja do gry Fallout Tactics: Brotherhood of Steel z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku2399,8 MB

data aktualizacji4 listopada 2019

pobrań3929

pobrań (7 dni)32

Pobierz plik za darmo
Fallout Tactics: Brotherhood of Steel mod The Sum v.2.1 Demo

The Sum to modyfikacja do Fallout Tactics: Brotherhood of Steel, której autorem jest Hugo Nadeau.

Opis:

Projekt przenosi akcję w postapokaliptyczną przyszłość, gdzie do niemal całkowitej zagłady cywilizacji doprowadziła suma wszystkich najgorszych katastrof – ekologicznych, społecznych, technologicznych i wojennych. Niedobitki zorganizowały się w nowe nacje, rządzone ideałami anarchistycznymi i plemiennymi.

Mod koncentruje się na fabule i odgrywaniu ról. Walka wciąż się zdarza, ale rzadziej niż w standardowym Fallout Tactics. Zamiast tego większość problemów musimy rozwiązać poprzez rozmowy i manipulację otoczeniem. Produkcja kładzie duży nacisk na aspekty survivalowe. Wprowadzono masę nowych umiejętności (m.in. polowanie oraz podróżowanie na dalekie dystanse) oraz systemy głodu, przyrządzania żywności i tworzenia obozowisk.

Całość jest mocno nieliniowa i gracz ma bardzo duży wpływ na przebieg fabuły. Ponadto wprowadzono globalny system sztucznej inteligencji, zwiększający realizm decyzji podejmowanych przez innych ludzi oraz zwierzęta.

Wszystko to zbudowano w oparciu o masę nowych elementów graficznych. Nowe są także interfejs i soundtrack.

Instalacja:

1.Upewnij się, że masz grę zaktualizowaną do 1.27

2.Wypakuj archiwum i skopiuj zawartość folderu „The Sum Demo v2” do folderu z grą.

3.Uruchom skrót The Sum Demo v2.lnk

Jeśli skrót nie zadziała to oznacza to, że nie masz gry zainstalowanej w „C:\Program Files\Fallout Tactics”. W takim wypadku kliknij prawym przyciskiem myszy na The Sum Demo v2.lnk, wejdź we właściwości skrótu i zmodyfikuj tam ścieżkę prowadzącą do pliku uruchamiającego moda. Zachowaj jednak fragment „-path mods\TheSum.”

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz