Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Skyhill - v1.0.18 +3 TRAINERS - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Skyhill . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku441,7 KB

data aktualizacji23 października 2015

pobrań2804

pobrań (7 dni)18

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Skyhill trainer v1.0.18 +3 TRAINERS - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – nieśmiertelność

NUMPAD2 – pożywienie

NUMPAD0 – zabija jednym ciosem

HOME – wyłączenie wszystkich ułatwień

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.0.18 gry.

  • data aktualizacji: 23 października 2015
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 441,7 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl