Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku - SP - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku z gatunku Gry Akcji w wersji SP na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku534,2 MB

data aktualizacji6 września 2004

pobrań12719

pobrań (7 dni)16

Pobierz plik za darmo
Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku demo SP - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Medal of Honor: Pacific Assault to kolejna gra z popularnej serii gier akcji/FPP, Medal of Honor, osadzonej w realiach II Wojny Światowej. Tym razem gracze uczestniczą w zaciętych amerykańsko-japońskich walkach, które miały miejsce w rejonie Oceanu Spokojnego. Wszystko rozpoczyna się w momencie japońskiego ataku na Pearl Harbor i daje graczom możliwość śledzenia dwóch lat tego konfliktu oczami młodego amerykańskiego żołnierza. Akcja toczy się w bardzo różnorodnym otoczeniu, uczestniczymy w krwawym desancie morskim, w walkach w dżungli (przy czym uwzględniono takie wizualne niuanse jak różnica pomiędzy dżunglą Tajlandzką a tą występująca na Południowym Pacyfiku), czy też w starciach w bazach wojskowych lub na okrętach wojennych – kampania Pacific Assault pozwala graczom uczestniczyć we wszystkich głównych bitwach jakie miały wówczas miejsce, w tym w bitwie o Guadalcanal. W części misji trzeba walczyć samodzielnie, w niektórych zaś ramię w ramię z innymi żołnierzami z oddziału.

Uwaga: Developerzy oddali do dyspozycji użytkowników jedną misję, traktującą o amerykańsko-japońskiej bitwie w rejonie pacyficznej wyspy Guadalcanal (sierpień 1942 – luty 1943).

  • data aktualizacji: 6 września 2004
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 534,2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl