Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Men of War - DCG v4.0 Alpha for Men of the Emperor: Burning Horizon - Mod do gry - Download

Plik DCG v4.0 Alpha for Men of the Emperor: Burning Horizon to modyfikacja do gry Men of War z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1,8 MB

data aktualizacji15 lutego 2015

pobrań2393

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo
Men of War mod DCG v4.0 Alpha for Men of the Emperor: Burning Horizon

Dynamic Campaign Generator to opracowany przez MotE Team program do Men Of The Emperor:Burning Horizon, czyli modyfikacji do gry Men of War.

Aplikacja pozwala tworzyć własne kampanie poprzez generowanie serii potyczek typu skirmish i łączenie ich w jedną ciągłą całość.

Instrukcja obsługi:

1.Wpierw zainstalujcie Men Of The Emperor:Burning Horizon i aktywujcie tego moda w menu gry. Wczytajcie grę i moda raz, po czym wyjdźcie z gry.

2.Potem pobierzcie archiwum z Dynamic Campaign Generator i wypakujcie do „...Men of War\mods”, zgadzając się na podmianę plików.

3.Uruchomcie plik Campaign.exe i wskażcie lokalizację gry (standardowo jest to C:\Program Files\1C\Men of War\) oraz lokalizację folderu kampanii (standarowo  C:\Program Files\1C\Men of War\mods\Campaign)

Mod wymaga posiadania pakietów Microsoft .NET Framework Version 2.0, Microsoft XNA Framework Redistributable 3.1 oraz Microsoft Visual J#® 2.0 Redistributable Package – Second Edition.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz