Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Platypus - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Platypus z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku14,8 MB

data aktualizacji16 lipca 2004

pobrań3419

pobrań (7 dni)10

Pobierz plik za darmo

Nieskomplikowana gra akcji, która nawiązuje do takich klasyków gatunku, jak Project-X, Katharsis czy Gradius. Gracz zasiada za sterami niewielkiego statku kosmicznego. Jego zadaniem jest eliminacja pojawiających się na ekranie przeciwników. Sterowany myśliwiec leci cały czas w jednym kierunku (w prawo).

Fabuła gry jest banalna i stanowi jedynie pretekst do organizowania rzezi na ekranie monitora. Jedna z największych metropolii świata gry - Collosatropolis - rozrosła się do niebotycznych rozmiarów (zajmuje cały kontynent). Mieszkańcy nie mogą się już w niej pomieścić. Władze Collosatropolis dochodzą do wniosku, iż jedynym sposobem rozwiązania tego problemu jest podbój sąsiednich krain. Decydują się zaatakować państwo Mungolan. Jego mieszkańcy zupełnie nie są przygotowani do odparcia takiej inwazji. Ich siły zbrojne są wręcz symboliczne. Dysponują zaledwie jednym szwadronem prototypowych myśliwców F-27 Platypus. Za sterami jednego z nich zasiada gracz.

Uwaga: Demo pozwala na jednogodzinną rozgrywkę.

  • data aktualizacji: 16 lipca 2004
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 14,8 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl