Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Cycling Manager 4 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Cycling Manager 4 z gatunku Gry Sportowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku165,2 MB

pobrań2176

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji14 lipca 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Cycling Manager 4 to czwarta z kolei odsłona jedynego w swoim rodzaju managera kolarstwa, sportu, cieszącego się nieustannie rosnącą popularnością. Zadaniem gracza, podobnie jak to miało miejsce w poprzednich wersjach owej produkcji, jest opieka i organizacja (w tym szczególnie dbanie o sprawy finansowe, odpowiednią strategię i samych kolarzy, etc.) jednej z wielu drużyn kolarskich dostępnych w obszernej bazie danych (m.in. Lotto Domo, Alessio Bianchi).

Nowa odsłona omawianej pozycji stoi pod znakiem ciągłych zmian i ulepszeń. Programiści główny nacisk położyli na inteligencję komputerowego przeciwnika – m.in. rywale częściej atakują w trakcie wyścigu i nierzadko podejmują próby ucieczki. Kolejną innowacją są tzw. szczyty formy kolarzy, które pozwolą na optymalne przygotowanie grupy pod kątem poszczególnych wyścigów. Ważnym elementem jest także czas oraz miejsce rozgrywania wyścigów – w zależności od terenu i pogody wyniki grupy są wysoce zróżnicowane.

Uwaga: Demo pozwala na kierowanie drużyną kolarską przez okres jednego miesiąca czasu gry.

  • data aktualizacji: 14 lipca 2004
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 165,2 MB

Pliki do gry Cycling Manager 4

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Cycling Manager 4 - v.1.4 patch 5,3 MB 2005.06.03 2,9K 3
Cycling Manager 4 demo 165,2 MB 2004.07.14 2,2K 0