Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Ryse: Son of Rome - Game's state - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Ryse: Son of Rome . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku187,3 KB

pobrań2169

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji8 stycznia 2015

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Ryse: Son of Rome trainer Game's state - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum i przenieś ją do katalogu z grą (domyślnie znajdziesz go w C:\Users\username\AppData\Roaming\Steam), a po uruchomieniu gry będziesz miał ukończoną kampanię i dodatkowe bonusy.

  • data aktualizacji: 8 stycznia 2015
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 187,3 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.