Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon - MMod v.2.0 - Mod do gry - Download

Plik MMod v.2.0 to modyfikacja do gry F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku36,1 MB

pobrań3117

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji14 lutego 2016

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon mod MMod v.1.0

MMod to modyfikacja do gry F.E.A.R., której autorem jest Gunshipstuff. Projekt przerabia kampanię, tak aby była bardziej dynamiczna i brutalna. W tym celu zwiększono ilość krwi wytryskującej z wrogów po trafieniu oraz częstotliwość, z jaką tracą oni części ciała w kontakcie z pociskami o dużym kalibrze. Wprowadzono także liczne efekty graficzne, ulepszono efekty dźwiękowe oraz przyśpieszono tempo regeneracji paska latarki oraz mocy spowalniania czasu. Ponadto gracze mogą nosić większą ilość amunicji i granatów.

Aby zainstalować moda:

1.Wypakuj archiwum i skopiuj pliki MMod.Arch00 oraz MMod_SikkShaders.Arch00 do folderu z grą (tam gdzie zlokalizowany jest plik FEAR.exe)

2.W notatniku otwórz plik Default.archcfg (zlokalizowany w folderze z grą) i na końcu dodaj nazwy plików MMod.Arch00 oraz MMod_SikkShaders.Arch00.

W archiwum jest załączone przykładowa wersja zmodyfikowane w ten sposób pliku Default.archcfg. Jeśli macie wersję na Steam, to ona prawdopodobnie zadziała. Jeśli nie, to użyjcie ją w razie wątpliwości jako wzór tego, jak powinniście zmodyfikować ten plik.

  • data aktualizacji: 14 lutego 2016
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 36,1 MB