Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Star Trek: Armada II - Klingon Academy II: Empire at War 1.52 - Mod do gry - Download

Plik Klingon Academy II: Empire at War 1.52 to modyfikacja do gry Star Trek: Armada II z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku598,2 MB

data aktualizacji7 lipca 2017

pobrań1554

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo
Star Trek: Armada II mod Klingon Academy II: Empire at War 1.41

Klingon Academy II: Empire at War to modyfikacja Star Trek: Armada II, którą opracowała grupa fanów pod przewodnictwem SquireJamesa. Produkcja stanowi rozszerzenie wcześniejszego projektu nazwanego KA2: The General War i bierze z niego ulepszone taktycznie mechanizmy walki, oferujące znacznie więcej opcji, technologii, jednostek i umiejętności, a następnie wzbogaca je równie potężny moduł strategiczny. Jego skutkiem jest znaczące spowolnienie produkcji flot gwiezdnych. Zamiast tego wymaga to sporych środków, dobrego planowania oraz prowadzenia skomplikowanych badań.

Dla fanów marki Star Trek sporą atrakcją jest też możliwość prześledzenia w trakcie rozgrywki historii tego, w jaki sposób rozwijały się statki wszystkich ras i w jakich okolicznościach powstawały najsłynniejsze jednostki.

Aby zainstalować moda wypakujcie archiwum i skorzystajcie z instalatora w formie pliku .exe. Następnie wypakujcie zawartość patch.zip do folderu z modem i wyraźcie zgodę na podmianę plików.<br>

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz