Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

System Shock 2 - System Shock Infinite v.2.41b - Mod do gry - Download

Plik System Shock Infinite v.2.41b to modyfikacja do gry System Shock 2 z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1256,1 MB

data aktualizacji13 stycznia 2019

pobrań3307

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo
System Shock 2 mod System Shock Infinite v.1.7

System Shock Infinite to modyfikacja do gry System Shock 2 której autorem jest xdiesp_. Projekt wprowadza nową kampanię dla pojedynczego gracza, która stanowi kontynuację historii z podstawowej wersji gry. Akcja rozpoczyna się po pokonaniu sztucznej inteligencji Shodan. Wcielamy się w mężczyznę cierpiącego na amnezję, który otrzymuje szansę na odzyskanie swoich wspomnień. Ponadto dowiaduje się, że może istnieć metoda na odwrócenie czasu i powstrzymanie tragedii na statku Von Braun.

Projekt nie tylko oferuj zupełnie nowe lokacje i misje, ale również zmienia rozgrywkę na bardziej nieliniową. Regularnie musimy podejmować ciężkie decyzje, które wraz z osiągnięciami podczas zabawy wpływają na to jakie zakończenie otrzymamy. Ponadto mocno przerobiono system rozwoju postaci.

Jak zainstalować:

Uruchomienie moga wymaga skorzystania z FMSel, czyli dołączonego do gry narzędzia pozwalającego na korzystanie z fanowskich misji.

Aby sprawić, że FMSel będzie uruchamiał się wraz z grą musicie wejść do katalogu z grę i zmodyfikować plik "cam_mod.ini". (najlepiej otwierając go w Notatniku). W nim zmieńcie linijkę::

  1. ;fm

na

  1. fm

Zapiszcie zmiany i uruchomcie grę. FMSel zapyta Was czy ma wygenerować catalog “FM”. Wyraźcie na to zgodę. Wejdźcie to tego katalogu, utwórzcie nowy folder dla moda I wypakujcie do niego zawartość archiwum.

Potem wystarczy jeszcze raz uruchomić grę i załadować System Shock Infinite.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl