Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Creeper World III: Arc Eternal - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Creeper World III: Arc Eternal z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku80,4 MB

data aktualizacji15 lipca 2014

pobrań5191

pobrań (7 dni)12

Pobierz plik za darmo

Wersja demonstracyjna gry Creeper World III: Arc Eternal - dwuwymiarowej produkcji niezależnego studia Knuckle Cracker, należącej do gatunku strategii typu tower defence. Gracz wciela się w rolę bohatera imieniem Skarsgard Abraxis, który po trwającym miliardy lat śnie kriogenicznym poznaje na nowo otaczający go wszechświat. U jego boku staje sztuczna inteligencja, Lia, w którą wyposażono statek utrzymujący go przez mijające milenia przy życiu. Przemierzając kolejne układy i planety, gracz pokonuje plagę obcej formy życia, przypominającą zachowaniem żyjący (i ciągle rosnący) ocean. Wraz z postępami odblokowuje nowe technologie, pozwalające między innymi na terraformowanie otoczenia, poszerzając tym samym wachlarz taktyk obronnych.

Demo ogranicza rozgrywkę wyłącznie do sektora związanego z główną kampanią, Arc Eternal, a gracz ma szansę zwiedzić kilka dostępnych w nim układów. W demie nie udostępniono kreatora map, zadań tworzonych przez społeczność, ani innych uniwersów, takich jak Tormented Space czy Prospector Zone.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl