Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Fallout: New Vegas - Weapon Animation Replacers: The Commando - Rifle Pack v.WAR2.0 - Mod do gry - Download

Plik Weapon Animation Replacers: The Commando - Rifle Pack v.WAR2.0 to modyfikacja do gry Fallout: New Vegas z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku5,9 MB

pobrań4345

pobrań (7 dni)5

data aktualizacji13 maja 2016

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Fallout: New Vegas mod Weapon Animation Replacers: The Commando - Rifle Pack

Weapon Animation Replacers: The Commando - Rifle Pack to modyfikacja wizualna do Fallout: New Vegas. Zmienia na animacje korzystania z karabinów w grze, dzięki czemu stają się one płynniejsze i bardziej realistyczne.

Projekt do działania wymaga New Vegas Script Extender. Do zainstalowania moda użyjcie programu Nexus Mod Manager. Korzystając z niego trzeba dać znać programowi, że mamy zainstalowane New Vegas Script Extender. Dlatego przy opcji „Launch fallout New Vegas” musicie kliknąć rozwijane menu i wybrać opcje „Launch NVSE".

Fallout: New Vegas mod Weapon Animation Replacers: The Commando - Rifle Pack

Sama obsługa Nexus Mod Managera jest bardzo łatwa. Wystarczy wskazać mu pobrane archiwum z modem (za pomocą opcji „Add Mod From File”, czyli pierwszego przycisku na lewym pasku ikon), a po jego dodaniu odnaleźć go w zakładce „Mods”, zaznaczyć, a następnie aktywować funkcją opisaną jako „Activates The Selected Mod, czyli drugim przyciskiem na lewym pasku ikon. Gdy już aktywujcie wszystkie pożądane mody wystarczy uruchomić grę przyciskiem „Launch NVSE”.

Fallout: New Vegas mod Weapon Animation Replacers: The Commando - Rifle Pack
  • data aktualizacji: 13 maja 2016
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 5,9 MB