Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Fallout: New Vegas - Enhanced Blood Textures v.2.22c - Mod do gry - Download

Plik Enhanced Blood Textures v.2.22c to modyfikacja do gry Fallout: New Vegas z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku14,4 MB

pobrań5901

pobrań (7 dni)9

data aktualizacji20 marca 2017

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Fallout: New Vegas mod Enhanced Blood Textures v.2.22

Enhanced Blood Textures to mod do Fallout: New Vegas, który poprawia wygląd krwi i ran w grze. Oryginalne tekstury w rozdzielczości 256x podmieniono na znacznie ostrzejsze wersje 1024x i dodano także sporo nowych. Zwiększono także brutalność najcięższych obrażeń i wyposażono je w dodatkowe efekty wizualne.

Projekt do działania wymaga New Vegas Script Extender. Do zainstalowania moda użyjcie programu Nexus Mod Manager. Korzystając z niego trzeba dać znać programowi, że mamy zainstalowane New Vegas Script Extender. Dlatego przy opcji „Launch Fallout New Vegas” musicie kliknąć rozwijane menu i wybrać opcje „Launch NVSE".

Fallout: New Vegas mod Enhanced Blood Textures v.2.22

Sama obsługa Nexus Mod Managera jest bardzo łatwa. Wystarczy wskazać mu pobrane archiwum z modem (za pomocą opcji „Add Mod From File”, czyli pierwszego przycisku na lewym pasku ikon), a po jego dodaniu odnaleźć go w zakładce „Mods”, zaznaczyć, a następnie aktywować funkcją opisaną jako „Activates The Selected Mod, czyli drugim przyciskiem na lewym pasku ikon. Gdy już aktywujcie wszystkie pożądane mody wystarczy uruchomić grę przyciskiem „Launch NVSE”.

Fallout: New Vegas mod Enhanced Blood Textures v.2.22
  • data aktualizacji: 20 marca 2017
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 14,4 MB