Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Hitman: Kontrakty - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Hitman: Kontrakty z gatunku Gry Akcji na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku192,8 MB

data aktualizacji28 kwietnia 2004

pobrań10036

pobrań (7 dni)120

Pobierz plik za darmo

Kolejna, trzecia, część słynnej serii gier akcji pozwalającej nam wcielić się w postać płatnego mordercy, Agenta 47. Jednakże tym razem autorzy ze studia Io Interactive, podczas produkcji położyli duży nacisk na to, by ta odsłona była dużo bardziej mroczna i drastyczna aniżeli obie poprzedniczki. Cel ów osiągnięto zarówno dzięki licznym zabiegom audiowizualnym (nowy trójwymiarowy engine graficzny, wykorzystujący m.in. takie efekty jak: „motion-blur” czy „light bloom”), jak i dzięki fabule, której nie powstydziłby się niejeden naprawdę „ostry” film kryminalny. Już sam początek gry jest bardzo interesujący. Mianowicie naszego bohatera spotykamy w jednym z paryskich hotelów, z raną postrzałową, gdzie w wyniku wycieńczenia, wysokiej gorączki i działania przeróżnych prochów uśmierzających ból, którymi się naszpikował, nawiedzają go różne wizje z przeszłości i halucynacje.

Uwaga: Demo zawiera trzecią misję z kampanii w pełnej wersji gry. Rozgrywa się ona na Syberii i zatytułowano ją „The Bjarkhov Bomb”.

  • data aktualizacji: 28 kwietnia 2004
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 192,8 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl