Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Bethesda Hi-Res DLC Optimized v.2.0 - Mod do gry - Download

Plik Bethesda Hi-Res DLC Optimized v.2.0 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1545,9 MB

pobrań16175

pobrań (7 dni)16

data aktualizacji20 października 2019

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim mod Bethesda Hi-Res DLC Optimized

Bethesda Hi-Res DLC Optimized to przeróbka zestawy tekstur wysokiej rozdzielczości wypuszczonych przez studio Bethesda Softworks jako dodatek do gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Oryginalne DLC podmieniło większość tekstur na wersje ze znacznie wyższą rozdzielczością (2048x), co poprawiło jakość grafiki, ale jednocześnie bardzo mocno podbiło wymagania sprzętowe. Ta modyfikacja zawiera zoptymalizowaną wersję nowych tekstur, tak aby wciąż wygląd lepiej niż w wersji podstawowej gry, ale jednocześnie nie powodowały tak dużego obciążenia systemu.

Mod posiada masę plików i opcji, dlatego nie instalujcie go ręcznie. Zamiast tego wykorzystajcie program Nexus Mod Manager. Po dodaniu do niego archiwum przy aktywacji moda wyskoczy okienko z trzema możliwymi opcjami:

  1. Full 1024 (wersja samodzielna, dla osób z małą ilością pamięci) – po zainstalowaniu moda w menu uruchamiającym grę wyłączcie pliki HighResTexturePack01.esp, HighResTexturePack02.esp, HighResTexturePack03.esp.
  2. Hybrid 1024+2048 – najbardziej wymagająca opcja i najbardziej atrakcyjna wizualnie, dla osób z dużą ilością pamięci.( po zainstalowaniu moda w menu uruchamiającym grę upewnijcie się, że pliki HighResTexturePack01.esp, HighResTexturePack02.esp, HighResTexturePack03.esp. są włączone)
  3. Hybrid + Vanilla normal maps – kompromis między dwoma wcześniejszymi wersjami ( po zainstalowaniu moda w menu uruchamiającym grę upewnijcie się, że pliki HighResTexturePack01.esp, HighResTexturePack02.esp, HighResTexturePack03.esp. są włączone)
  • data aktualizacji: 20 października 2019
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 1545,9 MB