Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Diablo II: Lord of Destruction - Median XL Ultimative v.2017 1.3.2 - Mod do gry - Download

Plik Median XL Ultimative v.2017 1.3.2 to modyfikacja do gry Diablo II: Lord of Destruction z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku303,6 MB

data aktualizacji8 lipca 2018

pobrań30260

pobrań (7 dni)380

Pobierz plik za darmo
Diablo II: Pan Zniszczenia mod Median XL Ultimative v.XVc

Opracowany przez MarcoNecroX projekt Median XL Ultimative to jedna z największych i najbardziej popularnych modyfikacji, jakie powstały z myślą o Diablo II: Lord of Destruction. Jej zadaniem jest wzbogacenie zawartości gry i uczynienie jej ciekawszą dla weteranów. W tym celu rozszerzono listę umiejętności dla każdej z klas i jednocześnie dodano setki przedmioty wymagają konkretnego talentu. Ponadto świat gry zapełniono licznymi tzw. uberquests, czyli długimi i bardzo wymagającymi przygodami, przeznaczonymi dla bohaterów na maksymalnym poziomie doświadczenia. Wszystkie one posiadają ciekawe tło fabularne zgodne z historią przedstawioną przez ludzi z Blizzard Entertainment. Twórcy przerobili także potwory, zmieniając ich statyki, poprawiając animacje i sztuczną inteligencję.

Przed zainstalowaniem moda upewnijcie się, że posiadacie program D2SE Modmanager. Następnie wystarczy wypakować archiwum do katalogu „Mods” w miejscu zainstalowania gry, a potem aktywować moda za pomocą D2SE Modmanager.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz