Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Rome: Total War - Barbarian Invasion - Genghis Khan: Total War v.0.16 - Mod do gry - Download

Plik Genghis Khan: Total War v.0.16 to modyfikacja do gry Rome: Total War - Barbarian Invasion z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku579,6 MB

pobrań6160

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji19 marca 2017

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Rome: Total War - Barbarian Invasion mod Genghis Khan: Total War 1.0

Genghis Khan: Total War to modyfikacja do Rome: Total War - Barbarian Invasion, która zgodnie z tytułem odtwarza w grywalnej formie okres rozwoju i świetności tytułowego władcy. Sercem projektu jest nowa kampania. Rozpoczyna się ona w roku 1206, w momencie, gdy Temudżyn otrzymuje tytuł Czyngis-chana i obejmuje kontrolę nad wszystkimi plemionami mongolskimi. Błyskawicznie tworzy on zręby systemu politycznego dla własnego ludu i rozpoczyna wielkie podboje.

Kampania obejmuje zasięgiem większą część Azji i pozwala pokierować jedną z dwudziestu frakcji. Wszystkie one są kompletnie nowe i opracowane od podstaw przez autorów. Każda posiada własne jednostki specjalne oraz unikalne technologie. Autorzy włożyli w ten projekt masę pracy i widać to ma każdym kroku. Nie tylko dodano masę nowych elementów graficznych, ale również przerobiono wiele z istniejących, a całość opracowano z ogromnym przywiązaniem do detali historycznych. Sprawia to, że rozgrywka w Genghis Khan: Total War jest niezwykle satysfakcjonująca, a mod przypomina jakością bardziej oficjalny dodatek niż fanowską produkcje.

Mod posiada własny instalator. Wystarczy wskazać mu miejsce zainstalowania Rome: Total War - Barbarian Invasion.

  • data aktualizacji: 19 marca 2017
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 579,6 MB