Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sins of a Solar Empire: Rebellion - Enhanced 4X v.1.841 - Mod do gry - Download

Plik Enhanced 4X v.1.841 to modyfikacja do gry Sins of a Solar Empire: Rebellion z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku193,8 MB

data aktualizacji5 grudnia 2018

pobrań2837

pobrań (7 dni)35

Pobierz plik za darmo

Sins of a Solar Empire: Rebellion mod Enhanced 4X  v.1.83

Enhanced 4X to modyfikacja do gry Sins of a Solar Empire: Rebellion, której autorem jest GoaFan77.

Opis:

Produkcja ta zaprojektowana została jako kosmiczny RTS wzbogacony elementami zaczerpniętymi ze strategii 4X. Ten drugi aspekt został jednak potraktowany po macoszemu i to właśnie zmienia ta modyfikacja. Znacząco rozbudowuje ona aspekt zarządzania imperium galaktycznym, w sposób który upodabnia efekt końcowy do tytułów pokroju Master of Orion II i Galactic Civilization II.

Cel ten osiągnięto przez daleko idące modyfikacje mechanizmów rozgrywki. Znacząco zwiększono różnice pomiędzy poszczególnymi frakcjami i dodano jednostki bohaterów oraz zdarzenia losowe. Dodano także nowe planety, artefakty i technologie. Wzmocniono rolę dyplomacji oraz szpiegostwa oraz wymuszono na graczu zajmowanie się potrzebami ludności cywilnej, zarówno tymi podstawowymi, jak i kulturowymi.

Aby zainstalować moda musicie:

1.Wypakować archiwum do katalogu z modami gry, który znajdziecie nie w miejscu zainstalowania gry lub w katalogu z usługą Steam, a w Dokumentach (np. “…My Documents\My Games\Ironclad Games\Sins of a Solar Empire Rebellion\mods”). Odnalezienie tego katalogu może wymagać posiadania aktywowanej funkcji wyświetlania ukrytych plików i folderów.

2.Uruchomić grę i aktywować w menu moda. Źródło: http://www.gry-online.pl/

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz