Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sins of a Solar Empire: Rebellion - Enhanced 4X v.1.86 - Mod do gry - Download

Plik Enhanced 4X v.1.86 to modyfikacja do gry Sins of a Solar Empire: Rebellion z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku194,5 MB

pobrań3285

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji16 maja 2020

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Sins of a Solar Empire: Rebellion mod Enhanced 4X  v.1.83

Enhanced 4X to modyfikacja do gry Sins of a Solar Empire: Rebellion, której autorem jest GoaFan77.

Opis:

Produkcja ta zaprojektowana została jako kosmiczny RTS wzbogacony elementami zaczerpniętymi ze strategii 4X. Ten drugi aspekt został jednak potraktowany po macoszemu i to właśnie zmienia ta modyfikacja. Znacząco rozbudowuje ona aspekt zarządzania imperium galaktycznym, w sposób który upodabnia efekt końcowy do tytułów pokroju Master of Orion II i Galactic Civilization II.

Cel ten osiągnięto przez daleko idące modyfikacje mechanizmów rozgrywki. Znacząco zwiększono różnice pomiędzy poszczególnymi frakcjami i dodano jednostki bohaterów oraz zdarzenia losowe. Dodano także nowe planety, artefakty i technologie. Wzmocniono rolę dyplomacji oraz szpiegostwa oraz wymuszono na graczu zajmowanie się potrzebami ludności cywilnej, zarówno tymi podstawowymi, jak i kulturowymi.

Aby zainstalować moda musicie:

1.Wypakować archiwum do katalogu z modami gry, który znajdziecie nie w miejscu zainstalowania gry lub w katalogu z usługą Steam, a w Dokumentach (np. “…My Documents\My Games\Ironclad Games\Sins of a Solar Empire Rebellion\mods”). Odnalezienie tego katalogu może wymagać posiadania aktywowanej funkcji wyświetlania ukrytych plików i folderów.

2.Uruchomić grę i aktywować w menu moda. Źródło: https://www.gry-online.pl/

  • data aktualizacji: 16 maja 2020
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 194,5 MB