Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sins of a Solar Empire: Rebellion - Star Trek Armada 3: Uprising v.1.0 - Mod do gry - Download

Plik Star Trek Armada 3: Uprising v.1.0 to modyfikacja do gry Sins of a Solar Empire: Rebellion z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1269,7 MB

pobrań11205

pobrań (7 dni)21

data aktualizacji16 maja 2020

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Sins of a Solar Empire: Rebellion mod Star Trek Armada 3 v.0.95

Star Trek Armada 3 to modyfikacja do Solar Empire: Rebellion, która przenosi akcję gry w realia serii Star Trek. Projekt pozwala objąć dowództwo nad jedną z czterech frakcji – Federacją, Imperiami Kligonów i Romulan oraz Kolektywem Borg. Wszystkie te armie otrzymały zupełnie nowe jednostki, technologie oraz drzewka rozwoju. Przerobiono także większość planet oraz wprowadzono głębokie zmiany do zbalansowania rozgrywki. Wszystko to zostało wykonane z imponującym przywiązaniem do detali wizualnych oraz w sposób, który pozostaje wierny przebiegowi konfliktów na ekranach telewizyjnych.

Aby zainstalować moda musicie.

1.Wypakować archiwum do katalogu na mody (zazwyczaj* jest to „My Documents/My Games/Ironclad Games/Sins of a Solar Empire Rebellion/Mods-Rebellion 1.80”) i zgodzić się na nadpisanie plików.

2.Aktywować moda w menu grze.

* - Jeśli nie będziecie mogli znaleźć katalogu z modami, to uruchomcie grę, wejdźcie w Opcje (ang. Options), wybierzcie Mods i kliknijcie na „Show Mod Path”.

  • data aktualizacji: 16 maja 2020
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 1269,7 MB