Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Total Extreme Warfare 2004 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Total Extreme Warfare 2004 z gatunku Gry Sportowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku24,1 MB

pobrań1801

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji7 kwietnia 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Nieoficjalna kontynuacja wydawanej przez Adama Rylanda serii „Extreme Warfare”. „Total Extreme Warfare 2004” to pierwszy profesjonalny manager związany z tematyką zapasów w stylu wolnym popularnie zwanych wrestlingiem. Gracz wciela się w nim w rolę promotora. Do jego podstawowych obowiązków należą: organizowanie walk, szeroko pojęta opieka nad wybranymi wrestlerami, a także przygotowywanie całego zaplecza, które złoży się na udane widowisko (obecność stacji telewizyjnych, odpowiedni ring itd.).

„TEW 2004” rozwija pomysły zaprezentowane w serii gier Rylanda. Istotną rolę odgrywają sami zapaśnicy. W trakcie podejmowania decyzji o ewentualnym przygarnięciu ich pod swoje skrzydła gracz musi wziąć pod uwagę wiele istotnych czynników. Oprócz podstawowych parametrów takich jak wzrost czy kategoria wagowa nie mniej istotne są wizerunek w mediach czy umiejętność przekonywania publiki do swoich racji. Gracz w każdej chwili może obejrzeć statystyki wybranego wrestlera, które uwzględniają między innymi bilans stoczonych przez niego walk. W przypadku zdecydowania się na konkretną osobę gracz podpisuje z nią szczegółowy kontrakt, w którym może uwzględnić ubezpieczenie czy zapewnić dodatkowe profity (na przykład w formie darmowej limuzyny czy innych luksusów).

  • data aktualizacji: 7 kwietnia 2004
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 24,1 MB

Pliki do gry Total Extreme Warfare 2004

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Total Extreme Warfare 2004 demo 24,1 MB 2004.04.07 1,8K 0