Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Half-Life 2 - The Forgotten Ones v.2.4.0 - Mod do gry - Download

Plik The Forgotten Ones v.2.4.0 to modyfikacja do gry Half-Life 2 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku2468,6 MB

data aktualizacji18 stycznia 2018

pobrań2412

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo
Half-Life 2 mod The Forgotten Ones v.2.4.0

The Forgotten Ones to totalna konwersja do gry Half-Life 2, opracowana przez Fun-Piranesi.

Opis:

Mod wprowadza nową kampanię dla pojedynczego gracza. Wcielamy się w radzieckiego detektywa tropiącego zbrodniarza nazistowskiego, który umknął sprawiedliwości. W trakcie wojny był on prawą ręką Josefa Mengele i nadzorował przerażające eksperymenty medyczne. Akcja rozpoczyna się gdy docieramy do lasu, w środku której zlokalizowana jest rezydencja nazisty. Będziemy musieli go odnaleźć i zdecydować o jego losie. Nie będzie to łatwe, gdyż dostępu do niego bronią pokraczne ofiary jego badań.

Mod praktycznie nie wykorzystuje elementów graficznych z Half-Life 2. Podmieniono modele, tekstury, przeciwników i uzbrojenie. Całość utrzymana jest w klimacie horroru. Rozgrywka łączy typowo FPS-ową zabawę z mocnymi elementami przygodowymi w postaci rozbudowanej fabuły, dużej ilości eksplorowania otoczenia oraz zagadek. Całość utrzymana jest w klimacie horroru i potrafi autentycznie przestraszyć.

Aby zainstalować moda wystarczy wypakować archiwum i skopiować uzyskany w ten sposób katalog „tfo” to katalogu „...steam/steamapps/sourcemods”. Przy następnym uruchomieniu Steam The Forgotten Ones znajdzie się w Bibliotece gier.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl