Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Amnesia: Mroczny Obłęd - Sins of the Father: Eternium v.1.6 - Mod do gry - Download

Plik Sins of the Father: Eternium v.1.6 to modyfikacja do gry Amnesia: Mroczny Obłęd z gatunku Gry Przygodowe. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku58,5 MB

data aktualizacji24 listopada 2013

pobrań872

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo
Amnesia: Mroczny Obłęd mod Sins of the Father: Eternium v.1.6

Sins of the Father: Eternium to dopracowana fanowska przygoda do gry Amnesia: The Dark Descent. Akcja toczy się w roku 1884. Wcielamy się w Alexa, którego matka została dwie dekady wcześniej porwana przez kultystów podczas pogańskiego święta, które ma miejsce tylko raz w każdym stuleciu. Ojciec bohatera przez dwadzieścia lat bezskutecznie próbował odszukać żonę i ostatecznie załamany brakiem sukcesów zaszył się w ponurej rezydencji zlokalizowanej ma terenie hrabstwa Yorkshire. Opowieść zaczyna się, gdy zaniepokojony dłuższym brakiem kontaktu z ojcem Alex przybywa do jego domu.

Mod jest stosunkowo krótki, ale jego jakość jest po prostu wyśmienita. Projekty poziomów ociekają detalami i z łatwością dorównują tym z kampanii Amnesia: The Dark Descent.

Przygoda wymaga posiadania darmowego DLC Justine. Aby zainstalować modyfikacje wystarczy wypakować archiwum, a następie skopiować uzyskany w ten sposób katalog „Eternium1" do katalogu „...Amnesia The Dark Descent\custom_stories”.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl