Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Drox Operative: Invasion of the Ancients - v.1.033 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Drox Operative: Invasion of the Ancients z gatunku Gry RPG w wersji v.1.033 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku136,3 MB

pobrań1904

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji26 listopada 2013

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Demo gry Drox Operative: Invasion of the Ancients, dodatku do Drox Operative, produkcji z gatunku RPG akcji osadzonej w klimacie kosmicznego science fiction. Motywem przewodnim rozszerzenia jest inwazja tytułowych Pradawnych, którzy próbują wykorzystać okazję - zarówno imperium Drox, jak i kasta Operative są osłabione po wojnie - do powrotu i objęcia na nowo władzy we wszechświecie. Okazuje się, że zanim imperium Drox opanowało galaktykę, władały nią starożytne rasy obcych. Z pomocą kasty Operative udało się zmiażdżyć i zniewolić większość wrogów, część obcych zdołała jednak uciec. Od tego czasu minęły eony, a wydarzenia z burzliwej przeszłości uległy zapomnieniu.

Rozgrywka bazuje na rozwiązaniach zastosowanych uprzednio w Drox Operative, łącząc cechy gry akcji, cRPG, zręcznościowej strzelanki i kosmicznego symulatora. W rozszerzeniu gracz może opowiedzieć się po stronie kasty Operative lub Pradawnych i zawalczyć o panowanie nad wszechświatem.

Demo nie jest ograniczone czasowo, jednak rozgrywka kończy się w okolicach szóstego poziomu.

  • data aktualizacji: 26 listopada 2013
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 136,3 MB

Pliki do gry Drox Operative: Invasion of the Ancients

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Drox Operative: Invasion of the Ancients - v.1.033 demo 136,3 MB 2013.11.26 1,9K 0