Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Half-Life 2 - Battle Grounds 2 v.2.4 - Mod do gry - Download

Plik Battle Grounds 2 v.2.4 to modyfikacja do gry Half-Life 2 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku520,5 MB

data aktualizacji18 marca 2017

pobrań1343

pobrań (7 dni)5

Pobierz plik za darmo
Half-Life 2 mod Battle Grounds 2 to  v.2.2.3

Battle Grounds 2 to opracowana przez grupę Battle Grounds 2 Developers modyfikacja do Half-Life 2 będąca kontynuacją popularnego projektu opracowanego jeszcze z myślą o pierwszej części przygód Gordona Freemana. Projekt podejmuje tematykę Wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych, co zapewnia mu duża atrakcyjność, gdyż konflikt ten praktycznie nie pojawia się poza grami strategicznymi, a nawet tam stanowi rzadki widok.

Zabawa sprowadza się do dużych multiplayerowych bitew toczonych pomiędzy dwoma frakcjami – żołnierzami brytyjskimi i wspierających ich lokalnymi plemionami oraz Armią Kontynentalną. Autorzy wykorzystali silnik Half-Life 2 do stworzenia praktycznie nowej gry. Prawie wszystkie elementy, od tekstur przez modele, uzbrojenie oraz mapy są nowe. Twórcy poszli w stronę realizmu, przez co starcia mocno odbiegają od tego, do czego przyzwyczaiły nas typowe strzelanki. Mała skuteczność broni palnej powoduje, że kluczową rolę odgrywa wsparcie kolegów z oddziału oraz właściwe wykorzystywanie otoczenia. Do tego potyczki nie ograniczają się do prostych deathmatchy i zamiast tego zwycięstwo wymaga realizowania konkretnych zadań.

Aby zainstalować moda:

1. Wypakujcie archiwum.

2.Uruchomcie uzyskany w ten sposób instalator.

3.W archiwum znajduje się także łatka w formie folderu „bg2”. Skopiujcie ją do do folderu "SourceMods" (który znajdziecie wewnątrz folderu, w którym macie zainstalowane STEAM).

2. Przy następnym uruchomieniu STEAM mod powinien pojawić się na liście gier.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl