Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Star Wars: Knights of the Old Republic - v.1.03 +1 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Star Wars: Knights of the Old Republic . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku71,5 KB

data aktualizacji3 marca 2004

pobrań11151

pobrań (7 dni)36

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Star Wars: Knights of the Old Republic trainer v.1.03 +1 trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, a następnie uruchom samą grę. Podczas rozgrywki skorzystaj z klawisza [1] znajdującego się w części numerycznej klawiatury aby uzyskać dostęp do nieograniczonej ilości gotówki. Dodatkowe pieniądze będziesz otrzymywał kupując przedmioty.

Uwaga: trainer działa z grą w wersji 1.03

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
05.03.2006 11:33
zanonimizowany337824
1
Junior

czego mi niedziała morze ktos mi powie mam wersje v 1.03 i nic wciskam ten 1 i nic