Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Dark Mod - The Dark Mod v.2.09 - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry The Dark Mod z gatunku Gry Akcji w wersji The Dark Mod v.2.09 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku899,8 KB

data aktualizacji22 lutego 2021

pobrań46003

pobrań (7 dni)2804

Pobierz plik za darmo

The Dark Mod 2.03 to całkowicie samodzielna wersja modyfikacji do gry Doom 3, upodabniającej dzieło studia id Software do skradanek z serii Thief. Jest to darmowa produkcja, a za jej powstanie odpowiada niezależny zespół Broken Glass Studios.

The Dark Mod v.2.03

W The Dark Mod wcielamy się w złodzieja, którego jedynym celem jest ogołocenie skrytek i sejfów z kosztowności oraz ucieczka z łupem. Inspiracje serią Thief widać niemal na każdym kroku: od mrocznego, gotycko - steampunkowego projektu otoczenia, przez mechanikę rozgrywki, aż po ekwipunek głównego bohatera, taki jak wodne i gazowe strzały czy pałka, służąca do ogłuszania strażników.

Jednym ze znaczących atutów The Dark Mod jest zaawansowana sztuczna inteligencja postaci niezależnych. W wersji 2.03 strażnicy mają lepszy słuch, sprawniej przeszukują lokacje i większą uwagę zwracają na zmiany w rodzaju otwartych niespodziewanie drzwi czy odgłosu upadającego ciała.

The Dark Mod v.2.03

Z racji przebudowania struktury całej produkcji, udostępnione wcześniej dodatkowe misje i etapy mogą przestać funkcjonować, uniemożliwiając wręcz zabawę w The Dark Mod. Twórcy zalecają usunięcie wszystkich poziomów pobranych do wersji wcześniejszej niż 2.03.

  • data aktualizacji: 22 lutego 2021
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 899,8 KB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl