Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Dark Mod - The Dark Mod v.2.03 - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry The Dark Mod z gatunku Gry Akcji w wersji The Dark Mod v.2.03 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku2383,3 MB

data aktualizacji18 lutego 2016

pobrań37637

pobrań (7 dni)67

Pobierz plik za darmo

The Dark Mod 2.03 to całkowicie samodzielna wersja modyfikacji do gry Doom 3, upodabniającej dzieło studia id Software do skradanek z serii Thief. Jest to darmowa produkcja, a za jej powstanie odpowiada niezależny zespół Broken Glass Studios.

The Dark Mod v.2.03

W The Dark Mod wcielamy się w złodzieja, którego jedynym celem jest ogołocenie skrytek i sejfów z kosztowności oraz ucieczka z łupem. Inspiracje serią Thief widać niemal na każdym kroku: od mrocznego, gotycko - steampunkowego projektu otoczenia, przez mechanikę rozgrywki, aż po ekwipunek głównego bohatera, taki jak wodne i gazowe strzały czy pałka, służąca do ogłuszania strażników.

Jednym ze znaczących atutów The Dark Mod jest zaawansowana sztuczna inteligencja postaci niezależnych. W wersji 2.03 strażnicy mają lepszy słuch, sprawniej przeszukują lokacje i większą uwagę zwracają na zmiany w rodzaju otwartych niespodziewanie drzwi czy odgłosu upadającego ciała.

The Dark Mod v.2.03

Z racji przebudowania struktury całej produkcji, udostępnione wcześniej dodatkowe misje i etapy mogą przestać funkcjonować, uniemożliwiając wręcz zabawę w The Dark Mod. Twórcy zalecają usunięcie wszystkich poziomów pobranych do wersji wcześniejszej niż 2.03.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
11.10.2013 13:19
Night Prowler
66
Solid Ptake

Udostępnianie przez id Software kodów źródłowych kolejnych wersji silnika id Tech to naprawdę świetna sprawa :D Pora zapoznać się z legendarnym Dark Modem...

11.10.2013 14:01
odpowiedz
Kapitan Krwotok
19
Pretorianin

Fajnie że cos takiego się ukazało ale Ci którzy grają w thiefa to i tak nie potrzebują do tego lepszej grafiki a jeśli ktoś teraz dopiero chciałby spróbować to i tam może być nią zrażony (w końcu wszyscy liczą na patyczkach ilość pikseli i klatek na sekunde)

11.10.2013 15:28
odpowiedz
jakhis
16
Pretorianin

Oooo... Ciekawe... chyba sobie pogram;)