Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

SpellForce: Zakon Świtu - #2 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry SpellForce: Zakon Świtu z gatunku Gry Strategiczne w wersji #2 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku331,2 MB

data aktualizacji26 lutego 2004

pobrań5241

pobrań (7 dni)27

Pobierz plik za darmo

Spellforce: The Order of Dawn to hybryda dwóch gatunków RTS oraz cRPG osadzona w realiach fantasy. Jej twórcą jest nieznany dotąd w szerokim świecie zespół Phenomic, założony przez szanowaną personę, Volkera Werticha, twórcę serii The Settlers. Otoczka fabularna SpellForce: The Order of Dawn przedstawia się następująco - trzynastu żądnych władzy magów doprowadziło swoimi poczynaniami do niemal całkowitej zagłady świata. Jedynie nielicznym udało się przetrwać na kilku połączonych magicznymi portalami wyspach. Po kilku latach względnego spokoju, jeszcze potężniejsze siły zła atakują ponownie. Jak głosi legenda, świat od zagłady może uratować tylko jeden, obdarzony nadprzyrodzonymi siłami człowiek – i to właśnie w jego rolę wciela się gracz.

Uwaga: Drugie demo gry Spellforce: The Order of Dawn. Zawiera tutorial, jedną misję single-player (Farlorn's Hope) oraz dwie mapy wieloosobowe (Whisperling Swamp, Ashvale).

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz