Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Neverwinter Nights - July Anarchy Prologue v.1.32 Remix beta - Mod do gry - Download

Plik July Anarchy Prologue v.1.32 Remix beta to modyfikacja do gry Neverwinter Nights z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku112,4 MB

data aktualizacji13 maja 2016

pobrań1996

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

July Anarchy Prologue to fanowska kampania do gry Neverwinter Nights. Modyfikacja jest o tyle nietypowa, że przenosi akcję z Zapomnianych Krain do czasów współczesnych, które dodatkowo doprawiono elementami fantastycznymi tworząc mieszankę znaną jako Urban fantasy. Gracze wcielają się w Nomada, legendarnego wojownika próbującego obronić ludzkich mieszkańców amerykańskiego miasta San Antonio przed armiami istot z mitów.

Projekt podmienia większość elementów graficznych i wprowadza głębokie modyfikacje w mechanizmach rozgrywki. Obecność broni palnej drastycznie zmienia przebieg starć. Ponadto bitwy w July Anarchy Prologue są znacznie większe, niż cokolwiek, co oferowała podstawowa wersja gry.

Aby zainstalować moda musicie po prostu wypakować archiwum do katalogu z Neverwinter Nights i zgodzić się na nadpisanie plików. Po dokonaniu tego July Anarchy Prologue pojawi się w menu gry w sekcji fanowskich modułów.

  • data aktualizacji: 13 maja 2016
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 112,4 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl