Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Half-Life 2 - Alchemilla v.1.1 - Mod do gry - Download

Plik Alchemilla v.1.1 to modyfikacja do gry Half-Life 2 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1193 MB

data aktualizacji21 września 2013

pobrań3552

pobrań (7 dni)5

Pobierz plik za darmo
Half-Life 2 mod Alchemilla v.1.1

Alchemilla to utrzymana w klimacie grozy modyfikacja do gier działających na silniku Source, opracowana przez grupę White Noise.

Projekt wykorzystuję tę technologię do odtworzenia atmosfery horroru znanej z serii Silent Hill. Nie jest to jednak fanowska kontynuacja tego cyklu, ani nie korzysta z tych samych lokacji. Zamiast tego całość można określić jako duchowego spadkobiercę tej marki.

Akcja toczy się w tonącym w mgle sennym miasteczku. Miejsce to opanowały siły ciemności i to zadaniem gracze będzie ich powstrzymanie. Alchemilla koncentruje się głównie na eksploracji i rozwiązywaniu zagadek. Walki jest tu niewiele, a każde starcie stanowi olbrzymie wyzwanie. Projekt jest wyśmienicie wykonany. Grafika i klimat robią niesamowite wrażenie, a podczas zabawy można się autentycznie przestraszyć. Do tego autorzy wykazali się spora pomysłowością przy tworzeniu łamigłówek.

Do działania projektu potrzeba jakiejkolwiek gry z silnikiem Source, wliczając w to darmowe Team Fortress 2. Aby zainstalować moda wystarczy wypakować archiwum i skopiować uzyskany w ten sposób katalog „Alchemilla_en” to katalogu „...steam/steamapps/sourcemods”. Przy następnym uruchomieniu Steam Alchemilla znajdzie się w Bibliotece gier.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl