Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Mortal Kombat - Unlocker #2 - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Mortal Kombat . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku99,2 KB

data aktualizacji9 lipca 2013

pobrań2852

pobrań (7 dni)12

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Mortal Kombat trainer Unlocker #2 - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu z zainstalowaną grą, by odblokować niektóre elementy (poziomy, postacie, itd.). Przed wykonaniem tej czynności warto zrobić kopię zapasową.

  • data aktualizacji: 9 lipca 2013
  • kategoria gry: Bijatyki
  • rozmiar pliku: 99,2 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl