Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sid Meier's Civilization IV: Beyond the Sword - Caveman2Cosmos v.41.2 - Mod do gry - Download

Plik Caveman2Cosmos v.41.2 to modyfikacja do gry Sid Meier's Civilization IV: Beyond the Sword z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1079,5 MB

data aktualizacji23 marca 2021

pobrań10924

pobrań (7 dni)30

Pobierz plik za darmo
Sid Meier's Civilization IV: Beyond the Sword mod Caveman2Cosmos v.3.5

Caveman2Cosmos to opracowany przez grupę C2C Team olbrzymi mod do Civilization IV: Beyond the Sword, który rozmiarami z łatwością przebija wszystkie inne projekty opracowane z myślą o tej serii. Modyfikacja pozwala pokierować cywilizacją na znacznie dłuższym przedziale czasowym. Zaczynamy od ery prehistorycznej i odkrycia ognia, aby w końcu opuścić powierzchnię Ziemi i rozpocząć podboje całych galaktyk. Pojedyncze przeprowadzenie nacji przez całą tą drogę zajmuje prawie sto godzin.

Aby umożliwić tak długą zabawę autorzy znacząco rozbudowali praktycznie każdy element składający się na zawartość gry. Wprowadzono setki nowych technologii, bohaterów, cudów, jednostek, surowców, zwierząt oraz prawie dwa tysiące dodatkowych budynków. Nie zabrakło również świeżych terytoriów, wydarzeń losowych i religii. Tym wszystkim można bawić się samotnie lub w trybie multiplayer dla maksymalnie 50 osób.

Aby zainstalować moda musicie:

1.Wypakować archiwum.

2. Skopiować uzyskany w ten sposób katalog ‘Caveman2Cosmos” do katalogu „Mods” w miejscu, gdzie macie zainstalowane Civilization IV: Beyond the Sword.

3.Uruchomić Civilization IV: Beyond the Sword i włączyć moda z menu gry.<br>

  • data aktualizacji: 23 marca 2021
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 1079,5 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl