Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - L.U.R.K. 1.1 - Mod do gry - Download

Plik L.U.R.K. 1.1 to modyfikacja do gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku922,8 MB

data aktualizacji29 maja 2013

pobrań17283

pobrań (7 dni)15

Pobierz plik za darmo

L.U.R.K. to jeden z najważniejszych modów ulepszających postapokaliptycznego FPS-a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. W przypadku tego projektu autorzy nie ograniczyli się jedynie do poprawiania błędów pozostawionych przez studio GSC. Zamiast tego wprowadzili wiele nowych elementów, z których wiele miała pierwotnie znaleźć się w grze, ale została porzucona z powodu zbyt długiego cyklu deweloperskiego. Przede wszystkim, mod znacznie ulepsza aspekt skradankowy rozgrywki. Przeciwnicy wreszcie otrzymali skrojoną pod to sztuczną inteligencję i nie dysponują już nadludzką zdolnością wykrywania gracza. Znacznie łatwiej jest teraz również kryć się w cieniach.

Przerobiono również zbalansowanie całej gry, czyniąc ją trudniejszą. Zwłaszcza wymiany ognia są teraz wyraźnie bardziej wymagające, dzięki skuteczniejszej SI i zmodyfikowanej balistyce. Wprowadzono też liczne ulepszenia grafiki oraz dodano sporo nowych typów uzbrojenia. L.U.R.K. nie nadaje się do pierwszego kontaktu z S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Zamiast tego jest to propozycja dla ludzi, którzy przeszli podstawową wersję gry i teraz szukają nowych wyzwań.

Aby zainstalować moda należy:

1.Wypakować archiwum, co da Wam dwa katalogi – „Gamedata” i „Graphical Options”

2.Skopiować katalog „„Gamedata” do katalogu z grą (to ten, w którym znajduje się plik „"StalkerUserManual.pdf”), np „...THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl" lub w przypadku wersji Steam „...Steam\steamapps\common\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl”.

3. Następnie zdecydujcie jaki poziom ustawień graficznych chcecie uzyskać. Jeśli macie bardzo mocnego peceta to nie musicie nic robić. Natomiast jeśli L.U.R.K. sprawiać będzie Wam problemy z wydajnością, to wejdźcie do uzyskanego przez rozpakowanie archiwum z modem katalogu „Graphical Options\Optimized\Gamedata”, a następnie skopiujcie jego zawartość do „...S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\Gamedata” i wyraźcie zgodę na nadpisanie plików.

  • data aktualizacji: 29 maja 2013
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 922,8 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl