Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Medieval II: Total War - Królestwa - Planetwar Total War v.4 - Mod do gry - Download

Plik Planetwar Total War v.4 to modyfikacja do gry Medieval II: Total War - Królestwa z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1336,3 MB

data aktualizacji19 marca 2017

pobrań11974

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo

Planetwar Total War to zwariowany mod do strategii Medieval II: Total War: Kingdoms. Jego historia rozpoczyna się w roku 2500, w czasach gdy ludzkość została doprowadzona na skraj wymarcia przez agresywną obcą rasę. Pewnego dnia statek kosmitów, z uwięzionymi resztkami naszego gatunku ląduje awaryjnie na dziwnej planecie. Szybko okazuje się, że na pokładzie były również inne rozumne rasy podbite przez obce imperium. Przez następne pięćset lat każdy gatunek rozwijał się na własną ręką. Teraz na planecie zaczęło brakować miejsca, co doprowadza do wojny.

Mod Planetwar Total War wprowadza kilka nowych frakcji, wśród których znajdziemy takie dziwne nacje jak olbrzymie małpy czy humanoidalne jaszczurki. Również mapa strategiczna nie przypomina tego, co oferowała podstawowa wersja gry, a zabawę dodatkowo wzbogacają silne elementy science-fiction. Wszystko to utrzymane jest w klimacie groszowych powieści typu pulp..

Aby zainstalować moda wystarczy:

1.Wypakować archiwum.

2.Uzyskany w ten sposób katalog „Planetwar” skopiować do katalogu „mods” w katalogu z grą.

3.Wejść do „.../mods/Planetwar” i uruchomić plik Executable.bat

  • data aktualizacji: 19 marca 2017
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 1336,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl