Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Fast Lanes Bowling - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Fast Lanes Bowling z gatunku Gry Sportowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku44,4 MB

pobrań3216

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji13 stycznia 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Jeśli wierzyć zapewnieniom twórców programu, firmie LAB Rats Games, Fast Lanes Bowling to najlepszy symulator gry w kręgle, jaki kiedykolwiek ukazał się na komputery klasy PC. Grę charakteryzują: znakomita fizyka ruchu kuli, duża ilość trybów zabawy, a także niekonwencjonalne scenerie, w których przyjdzie nam konkurować z przeciwnikiem.

W kręgle można grać na kilka różnych sposobów, przynajmniej tak twierdzą autorzy Fast Lanes Bowling. Najpopularniejszym trybem zabawy jest Open Play, w którym wybieramy naszego bohatera, kręgielnię i przeciwników. Wygrywa ten, kto najszybciej zbije wszystkie piony. Bardzo podobnie wygląda rozgrywka w opcjach Tournament i Challenge. Różnice polegają na ustalonych z góry limitach: w tym pierwszym należy uwinąć się z przeciwnikami w pięć rund, natomiast w drugim na każdą kolejkę przysługują nam tylko trzy rzuty.

  • data aktualizacji: 13 stycznia 2004
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 44,4 MB

Pliki do gry Fast Lanes Bowling

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Fast Lanes Bowling demo 44,4 MB 2004.01.13 3,2K 1