Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

DMC: Devil May Cry - v1.2 +2 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry DMC: Devil May Cry . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku1,5 MB

pobrań4487

pobrań (7 dni)6

data aktualizacji13 marca 2013

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

DMC: Devil May Cry trainer v1.2 +2 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F12 – uaktywnienie trainera

F1 – nieśmiertelność

F2 – nielimitowane używanie trybu Devil Trigger

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.2 gry. Użyj pliku DMCTrainer.x86.exe jeśli posiadasz 32-bitowy system operacyjny lub pliku DMCTrainer.x64.exe jeśli posiadasz 64-bitowy system operacyjny.

  • data aktualizacji: 13 marca 2013
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 1,5 MB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.