Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Vampire The Masquerade: Bloodlines - VTMB: Camarilla Edition v.CE17m - Mod do gry - Download

Plik VTMB: Camarilla Edition v.CE17m to modyfikacja do gry Vampire The Masquerade: Bloodlines z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku284,9 MB

data aktualizacji20 lutego 2017

pobrań5308

pobrań (7 dni)15

Pobierz plik za darmo
Vampire The Masquerade: Bloodlines mod VTMB: Camarilla Edition v. Final

VTMB: Camarilla Edition to opracowany przez Team Camarilla mod, który drastycznie zmienia mechanikę rozgrywki i zawartość Vampire: The Masquerade – Bloodlines. Zespół pod wodzą Zer0morpha m.in.kompletnie przebudował system dyscyplin, czyli wampirzych mocy, wprowadzając szereg nowych oraz modyfikując już istniejące. Zmieniono zbalansowanie uzbrojenia i wiele opcji dialogowych, poprawiono interfejs i dodano sporo nowych elementów graficznych. Wyraźnie wzmocniono też wampirzy głód wymuszając częste polowanie na ludzi, co czyni utratę człowieczeństwa znacznie łatwiejszą. Wszystko to przybliża zabawę do stylu rozgrywki z papierowej wersji gry fabularnej Wampir: Maskarada. Ponadto Camarilla Edition zawiera większość ulepszeń z fanowskiej aktualizacji Bloodlines, które usuwają niedociągnięcia pierwowzoru.

Mod posiada własny instalator, który samodzielnie poumieszcza pliki we właściwych miejscach. Wystarczy wskazać mu katalog, w którym zainstalowaliście podstawową wersję gry.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz