Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Mount & Blade: Warband - Romance of the Three Kingdoms v.2.76 - Mod do gry - Download

Plik Romance of the Three Kingdoms v.2.76 to modyfikacja do gry Mount & Blade: Warband z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku317,4 MB

data aktualizacji4 grudnia 2017

pobrań18799

pobrań (7 dni)131

Pobierz plik za darmo

Romance of the Three Kingdoms to przeznaczony dla pojedynczego gracza mod, który przenosi grę Mount & Blade: Warband w realia antycznych Chin. Autorzy nie trzymali się jednak kurczowo historycznych realiów i wprowadzili również delikatne elementy azjatyckiej mitologii. Modyfikacja oferuje zupełnie nowa krainę opartą na mapach z tego okresu, którą zamieszkuje czternaście frakcji. Podmieniono też wszystkie modele postaci oraz uzbrojenie. Nie zapominano również o zmianach w mechanizmach rozgrywki. Ulepszono oblężenia i wprowadzono system reputacji oraz bitwy morskie. Pojawia się możliwość posiadania potomków i handlu niewolnikami. Świat gry zapełniono również nowymi zadaniami. Projekt jest od lat rozwijany przez chińskich moderów i zdążył się już trochę zestarzeć graficznie, ale z nawiązką wynagradza to  bogactwo opcji i nowych elementów.

Aby zainstalować moda musicie:

  • 1.Wypakować archiwum
  • 2.Uzyskany w ten sposób katalog „Romance of the Three Kingdoms” skopiować do katalogu „...MountBlade Warband\Modules”
  • 3. W menu konfiguracyjnym, które wyskakuje przed uruchomieniem gry musicie zmienić „Native” na „Romance of the Three Kingdoms”

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz