Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Far Cry 3 - v1.02 +10 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Far Cry 3 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku662,5 KB

data aktualizacji11 grudnia 2012

pobrań3558

pobrań (7 dni)7

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Far Cry 3 trainer v1.02 +10 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – nieskończona ilość amunicji

NUMPAD2 – nie trzeba przeładowywać broni

NUMPAD3 – nieskończona ilość granatów

NUMPAD4 – nieśmiertelność

NUMPAD5 – nieskończona ilość strzykawek

NUMPAD6 – więcej miejsca w inwentarzu

NUMPAD7 – otrzymanie 100 dolarów (możesz wpisać inną wartość w oknie trainera)

NUMPAD8 – nieskończona ilość punktów umiejętności

NUMPAD9 – niezniszczalne pojazdy

NUMPAD0 – tryb ducha

Uwaga! Trainer fc3_v1.02_trn+10.exe przygotowano z myślą o DirectX 9, a trainer fc3_v1.02_dx11_trn+10.exe współpracuje z DirectX 11. Oba trainery współpracują z wersją 1.02 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl