Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

SimCity 4: Godziny Szczytu - v.1.1.638 +1 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry SimCity 4: Godziny Szczytu . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku20,4 KB

pobrań9959

pobrań (7 dni)4

data aktualizacji2 grudnia 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, a następnie uruchom samą grę. Podczas rozgrywki naciśnij kombinację klawiszy [CTRL] + [X] aby przywołać okienko do wpisania cheata (jeżeli się nie pojawi to naciśnij pięciokrotnie klawisz [ESC]) i wpisz weaknesspays a następnie zatwierdź klawiszem [ENTER]. Otrzymasz w ten sposób pokaźny zastrzyk gotówki (1 miliard $)

Uwaga: trainer działa z grą w wersji 1.1.638.

  • data aktualizacji: 2 grudnia 2003
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 20,4 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.