Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Waterloo: Napoleon's Last Battle - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Waterloo: Napoleon's Last Battle z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku37,4 MB

data aktualizacji8 kwietnia 2001

pobrań3009

pobrań (7 dni)5

Pobierz plik za darmo

W roku 1815 Napoleon, przez wielu uważany za największego stratega czasów nowożytnych po przymusowym pobycie na wyspie Elbie powrócił do swego kraju - Francji by objąć należącą mu się władzę. Nauczony swymi błędami popełnionymi podczas swej (chybionej) kampanii przeciwko Rosji, znowu zaczął militarnie umacniać pozycje swego kraju. Jak wiadomo od razu po przeciwnej stronie barykady stanęli jego najzacieklejsi wrogowie Anglia, Prusy i Austria. Ich wojska po wielu mniejszych bitwach ostatecznie spotkały się pod Waterloo by stoczyć ze sobą, największą i ostatecznie ostatnią bitwę wielkiego wodza. Bitwa ta była niesamowitym pojedynkiem geniuszu Napoleona ze świetnymi dowódcami wszystkich sprzymierzonych przeciwko niemu państw, trwała kilka dni, dni obfitujących w niesamowite wyczyny prostych żołnierzy oraz w wiele ogromnie ryzykownych taktycznych posunięć ich dowódców.

Dzięki grze Waterloo: Napoleon's Last Battle możemy sami poprowadzić oddziały obydwu stron do wielkiej batalii i zmienić ostateczny wynik tej przełomowej bitwy.

  • data aktualizacji: 8 kwietnia 2001
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 37,4 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl