Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Sid Meier's Civilization III: Conquests - +3 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Sid Meier's Civilization III: Conquests . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku15,7 KB

pobrań11337

pobrań (7 dni)9

data aktualizacji17 listopada 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, a następnie uruchom samą grę. Podczas rozgrywki przełącz się na trainera i skorzystaj z dostępnych w nim opcji. Możesz również skorzystać z odpowiednich klawiszy:

/ - dodaje graczowi 100000 złota

* - włącza/wyłącza szybką produkcję

- - wynalazki w jednej turze

Uwaga: Korzystaj z klawiszy w części numerycznej klawiatury.

Trainer działa z następującymi wersjami gry: Civilization 3 - V 1.07f-English, V 1.16f-English, V 1.17f-English, V 1.21f-English, V 1.29f-English, Civilization 3:Play The World - V 1.01f-English, V 1.04f-English, V 1.14f-English, V 1.21f-English, Civilization 3:Conquests - V 1.00-English

  • data aktualizacji: 17 listopada 2003
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 15,7 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Sid Meier's Civilization III: Conquests

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Sid Meier's Civilization III: Conquests - +3 trainer trainer 15,7 KB 2003.11.17 11,3K 9