Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Crysis - v1.2.1 +5 Trainer #2 - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Crysis . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku2,8 MB

pobrań10073

pobrań (7 dni)14

data aktualizacji23 maja 2012

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Crysis trainer v1.2.1 +5 Trainer #2 - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD0 – nieśmiertelność

NUMPAD1 – nielimitowana energia pancerza

NUMPAD2 – nieskończona ilość amunicji i granatów

NUMPAD3 – nie trzeba przeładowywać broni

NUMPAD4 – nielimitowane wykorzystywanie noktowizora

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.2.1 gry. Wybierz właściwy katalog w zależności od tego czy korzystasz z 32-bitowego czy z 64-bitowego systemu operacyjnego.

  • data aktualizacji: 23 maja 2012
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 2,8 MB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.