Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Might & Magic: Heroes VI - v1.2 +8 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Might & Magic: Heroes VI . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku2,8 MB

data aktualizacji2 stycznia 2012

pobrań21887

pobrań (7 dni)26

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Might & Magic: Heroes VI trainer v1.2 +8 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – odblokowanie opcji dodawania surowców: CTRL+F1 dodaje złoto, CTRL+F2 dodaje drewno, CTRL+F3 dodaje rudę (kamienie), a CTRL+F4 dodaje kryształy

NUMPAD2 – odblokowanie opcji zarządzanie jednostkami: CTRL+F5 dodaje 10 jednostek, CTRL+F6 dodaje 100 jednostek, CTRL+F7 dodaje 1000 jednostek, SHIFT+prawy- przycisk-myszy wskrzesza jednostki, a ALT+prawy-przycisk-myszy zmniejsza liczbę jednostek do jednej. Uwaga: W celu zapewnienia sobie poprawnego działania ułatwień z tej grupy musisz znajdować się w oknie rozgrywania bitwy. Ponadto po wybraniu ułatwienia należy kliknąć na jednostkach, których ma ono dotyczyć.

NUMPAD3 – nieskończona ilość ruchów w obrębie danej tury

NUMPAD4 – dodanie 10 punktów umiejętności (musisz mieć otwarte okno drzewek rozwoju)

NUMPAD5 – odblokowanie opcji dodawania doświadczenia: CTRL+F8 – dodaje 10000 punktów doświadczednia, a CTRL+F9 dodaje 100000 punktów doświadczenia. Uwaga: Po wybraniu ułatwienia musisz otworzyć okno bohatera.

NUMPAD6 – regeneracja many (musisz przytrzymać CTRL i wejść do okna księgi magii)

NUMPAD7 – możliwość stawiania nieograniczonej liczby budynków w danej turze (musisz przytrzymać CTRL w momencie zakupu budynku)

NUMPAD8 – możliwość rekrutowania nieograniczonej liczby jednostek (musisz przytrzymać CTRL w momencie rekrutacji danej jednostki)

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.2 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl