Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Battlefield 3 - +5 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Battlefield 3 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku158,6 KB

data aktualizacji23 listopada 2011

pobrań7838

pobrań (7 dni)20

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Battlefield 3 trainer +5 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – nieskończona ilość amunicji i granatów

NUMPAD2 – nie trzeba przeładowywać broni

NUMPAD3 – nieśmiertelność

NUMPAD4 – niezniszczalny czołg

NUMPAD5 – karabin MG zadaje większe obrażenia

Uwaga! Ułatwienia dotyczą wyłącznie kampanii dla pojedynczego gracza!

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl