Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Nosferatu: Gniew Malachiego - +2 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Nosferatu: Gniew Malachiego . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku50 KB

data aktualizacji30 września 2003

pobrań10320

pobrań (7 dni)14

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Nosferatu: Gniew Malachiego trainer +2 trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, a następnie uruchom samą grę. Podczas rozgrywki skorzystaj z poniższych klawiszy:

1 - nieograniczona ilość punktów życia

2 - nieograniczona ilość amunicji + automatyczne przeładowanie broni

Uwaga: Skorzystaj z klawiszy umieszczonych w części numerycznej klawiatury.

  • data aktualizacji: 30 września 2003
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 50 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl