Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Freedom Fighters - +7 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Freedom Fighters . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku30,9 KB

pobrań29263

pobrań (7 dni)101

data aktualizacji29 września 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, wybierz z listy odpowiednią grę (Freedom Fighters) a następnie korzystając z przycisku „Run Game” uruchom samą grę. Podczas rozgrywki skorzystaj z poniższych klawiszy:

H - nieograniczona ilość punktów życia (HP)

J - nieograniczona ilość amunicji

B – pistolety i strzelby strzelają z prędkością karabinu maszynowego

C - maksymalna charyzma

I - nieograniczona ilość punktów HP (rekruci)

K - szybka śmierć

N - wstrzymanie ognia

M - anuluje wstrzymanie ognia

  • data aktualizacji: 29 września 2003
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 30,9 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.