Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Dungeon Defenders - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Dungeon Defenders z gatunku Gry RPG w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1248,6 MB

pobrań3694

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji21 października 2011

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Dungeon Defenders to produkcja utrzymana w konwencji fantasy, łącząca w sobie elementy gry akcji, cRPG, a także pozycji z gatunku tower defense. Tytuł został opracowany przez niezależne studio deweloperskie Trendy Entertainment i jest dostępny z poziomu serwisów dystrybucji cyfrowej.

W Dungeon Defenders zawarte zostały wszystkie istotne cechy gier fabularnych. Nie tylko mamy szansę wcielenia się w bohatera będącego reprezentantem jednej z czterech zróżnicowanych klas (wojownika, maga, łowczyni i mnicha), ale także odpowiadamy za rozwój jego statystyk, naukę nowych umiejętności i zdolności. Czas w grze spędzamy również na kolekcjonowaniu coraz lepszego oręża oraz innych elementów wyposażenia (m.in. przedmiotów leczących, magicznych, a także opancerzenia), a ewentualny nadmiar zebranych bogactw sprzedajemy pomiędzy misjami. Twórcy nie zapomnieli nawet o ostatnim krzyku mody, czyli tzw. petach – różnego rodzaju pomocnikach, wspierających gracza w potyczkach z rywalami. Ponadto przed każdym starciem i w jego trakcie gracz zajmuje się instalowaniem kilkunastu typów umocnień, wspomagających odpieranie adwersarzy.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 21 października 2011
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 1248,6 MB

Pliki do gry Dungeon Defenders

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Dungeon Defenders - ENG demo 1248,6 MB 2011.10.21 3,7K 2