Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

FIFA Manager 12 - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry FIFA Manager 12 z gatunku Gry Sportowe w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1351,3 MB

data aktualizacji20 października 2011

pobrań6192

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo
FIFA Manager 12 demo ENG - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

FIFA Manager 12 jest jedenastą odsłoną popularnego managera piłkarskiego sygnowanego logiem Electronic Arts. Za stworzenie produkcji odpowiedzialne jest niemieckie studio Bright Future, które ma na swoim koncie także kilka poprzednich części serii. W tej najnowszej wprowadzono wiele ciekawych zmian w kilku kluczowych aspektach rozgrywki, dzięki czemu całość jeszcze lepiej oddaje realia prowadzenia drużyny piłkarskiej.

Istotną rolę w przedsezonowych przygotowaniach pełnią treningi, które możemy zaplanować na każdy dzień tygodnia, decydując się na sesje poranne lub popołudniowe. W miarę stosowanych ćwiczeń podnoszą się umiejętności piłkarzy, a na wyższych poziomach trudności nie jest łatwo o odpowiednie przygotowanie fizyczne podopiecznych. W kontrolowaniu wszystkich zmian pomaga opcja Weekly Progress, pozwalająca sprawdzić wszelkie potrzebne informacje na przestrzeni kilku wirtualnych tygodni.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 20 października 2011
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 1351,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl