Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Book of Unwritten Tales - PL - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry The Book of Unwritten Tales z gatunku Gry Przygodowe w wersji PL na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1477,9 MB

data aktualizacji14 października 2011

pobrań1733

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

The Book of Unwritten Tales to zrealizowana w konwencji point & click gra przygodowa, która w humorystyczny sposób podchodzi do tematyki fantasy i gatunku role-playing. Za produkcją tytułu stoją bremeńscy programiści z firmy KING Art Games, którzy uczestniczyli w pracach nad takimi tytułami, jak Simon the Sorcerer 4, The Black Mirror 2 czy przeznaczony na Dual Screena, a inspirowany książką Cornelii Funke Inkheart.

Fabuła The Book of Unwritten Tales rozpoczyna się w momencie, gdy podczas trwającej w baśniowym świecie wojny archeolog Mortimer MacGuffin odnajduje tajemniczy artefakt o potężnej mocy. Legenda głosi, że ten, kto stanie się posiadaczem skarbu, będzie mógł decydować o losach wszystkich istniejących krain. Magiczny przedmiot starają się przechwycić agenci okrutnej Armii Cieni, a by udaremnić ich plan, walczący o pokój Alianci wysyłają na misję troje śmiałków – elfkę Ivodorę, człowieka Nathaniela i gnoma Wilbura. Wkrótce przyłącza się do nich również sympatyczny stwor imieniem Critter, który także chce uczestniczyć w przygodzie. Gracz może sterować każdym z bohaterów i w dowolnym momencie przełączać się pomiędzy podopiecznymi, by wykorzystywać ich unikalne zdolności do rozwiązywania ponad 150 zagadek, zbierania i łączenia ze sobą 200 przedmiotów oraz prowadzenia dialogów z takimi indywiduami, jak dwugłowe ogry, smoki-wegetarianie, podstarzałe, acz wciąż żwawe mumie czy nawet sama śmierć.

Uwaga: Demo w polskiej wersji językowej.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl