Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

F1 2011 - +2 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry F1 2011 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku3,6 MB

data aktualizacji27 września 2011

pobrań3089

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

F1 2011 trainer +2 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD7 – uaktywnienie trainera (tymczasowe wyłączenie usługi Xlive)

NUMPAD9 – dowolne korzystanie z systemu DRS w trakcie wyścigu

NUMPAD8 – automatyczna aktywacja systemu KERS

Uwaga! W celu zapewnienia poprawnego działania trainera wymagane jest posiadanie zainstalowanej usługi Xlive w wersji 3.5.88.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz